Корисні посилання

Корисні посилання в системі  е - урядування:
Портал інформує про центри надання адміністративних послуг і адреси електронної пошти суб'єктів надання цих послуг, реєстр адміністративних послуг, реквізити нормативно-правових актів з питань надання адміністративних послуг, електронні форми заяв і інших документів.
 Сайт інформує про діяльність Державної служби зайнятості щодо реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України. 

Сайт інформує продіяльність Фонду, проблеми і питання пенсійної системи України, про зміни пенсійного законодавства, пенсійну реформу і ін.

Портал інформує з питань захисту своїх соціальних прав пенсіонерами та іншими громадянами.


Підготовка здійснення зовнішнього незалежного оцінювання;
Проведення моніторингу якості освіти;
Проведення соціально-психологічних досліджень та атестації педагогічних працівників;
Ведення реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання;
Оформлення і видача особам, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, сертифікатів;
Надання інформації про результати зовнішнього незалежного оцінювання за запитами загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів. 

Сервіс за допомогою якого ви зможете поповнити банківську карту, мобільний рахунок, сплатити комунальні платежі і ін.

 Регіональний надання безоплатної  вторинної правової допомоги
Безоплатна первинна правова допомога охоплює такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. 
Вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру

Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік

Немає коментарів:

Дописати коментар