вівторок, 5 грудня 2017 р.

Міжнародний день волонтера

5 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний  день волонтера.

Дорогі волонтери та небайдужі люди!
Вітаємо Вас з Міжнародним днем волонтера. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоров'я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе! 

 З цієї нагоди у читальному залі Золочівській ЦРБ відбувся круглий стіл з волонтерами Золочівщини. 

На зустрічі було обговорено шляхи та методи реалізації волонтерської діяльності громадських організацій міста, району, приватних підприємців, окремих громадян доброї волі.

У заході взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, голова районної ради Олег Банах, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, керівники релігійних громад району. Розпочав зустріч перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник.


Продовжився захід літературним читанням віршів про події на Сході України. Поезії зачитала Ольга Кіс, поетеса Золочівщини. Опісля, в теплій та дружній атмосфері, волонтери поділилися своїми думками з приводу цієї благородної справи, як волонтерство.  

Ольга Володимирівна запропонувала волонтерам започаткувати на Золочівщині таку річ, як «Літопис волонтерства». У цьому літописі мали б записуватися, зберігатися та накопичуватися добрі справи волонтерства у районі.

До уваги присутніх був запропонований перегляд- вшанування "Волонтери: пліч-о-пліч з захисниками України", присвячений волонтерському руху в Україні. 


Немає коментарів:

Дописати коментар