Весна в Україну приходить не лише з сонцем і теплом, а й з особливим очікуванням Великодня, коли оживають наші прадавні традиції, а душа прагне краси, миру і світла.
Саме в такій атмосфері - щирій та натхненній у Золочівська міська бібліотека ім.І.Франка 9 квітня відбувся особливий захід, який включив у себе презентаційну мандрівку "Давній Пліснеськ - місто, що зникло під землею" та творчу майстерню з декорування вербової гілки, що їх провела молодший науковий співробітник історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" ТЕТЯНА ТИШКО.
Учасники дізналися чимало про Пліснеський археологічний комплекс як про унікальну сукупність різночасових археологічних пам'яток, насамперед середньовічної доби, що знаходиться на межі Галичини й Волині, між Золочівським та Підгорецьким замками.
Разом із пані Тетяною не просто прикрашали гілки стрічками, мереживом, барвистими нитками, писанками та сухоцвітами, а вплітали у них тепло, добрі побажання й радість зустрічі. А ще - згадували дитинство, бабусині традиції, давні колядки й веснянки.
Особлива подяка кожному, хто прийшов - з дітьми, родинами, або сам - і приніс із собою посмішку та відкритість. А ще варто зауважити, що такі заходи, в певній мірі, це відновлення ниточок між поколіннями, культурна спадщина, яка оживає у щирій спільноті.
Немає коментарів:
Дописати коментар