До 65-ти річчя від дня народження відомого золочів’янина, артиста, гумориста та письменника Романа Солила у Золочівська міська бібліотека ім.І.Франка оформлено літературний спогад «Відомий золочів’янин Солило Роман».
Експозиція покликана глибше розкрити багатогранну постать митця, його творчий доробок та внесок у культурне життя громади.
Творчість Романа Солила вирізнялася щирістю, дотепністю та любов’ю до рідного краю. У своїх гумористичних творах він тонко передавав колорит місцевого життя, порушував актуальні суспільні теми, вмів через сміх донести глибоку думку й життєву мудрість. Його виступи завжди збирали вдячну аудиторію, адже кожне слово було наповнене теплом, доброзичливістю та повагою до людей.
Літературна виставка є не лише даниною пам’яті талановитому землякові, а й можливістю для молодого покоління ближче познайомитися з його творчою спадщиною.

Немає коментарів:
Дописати коментар