четвер, 24 серпня 2017 р.

Україна - це ти і я

 Відзначаючи 26-у річницю Незалежності України, бібліотекарі відділу обслуговування Золочівської ЦРБ прийшли в гості до людей похилого віку клубу "Злагода" Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. для них було проведено літературно-музичний вечір: "Україна - це ти і я". Із вступним словом до присутніх звернулася Г.В.Андриц - організатор культурно-просвітницької роботи центру.  Розпочали літературно-музичний вечір бібліотекарі І.Джегур та В.Шафранська, які наголосили: "Державу творити, то значить вірити в свій народ, йти з ним нелегкою дорогою перетворень до розбудови вільної України".


   Ведучою концертної програми була О. Кармазин.


   Концертну програму розпочинала молитва до Богородиці "Радуйся Маріє" у виконанні вокального колективу "Колорит" під керівництвом Нелі Мельник.    Продовжили концерт неля мельник, Христина Юрченко, Христина Ревть, Валерія Мельник, Микола Савчук, Тетяна Волинець.
 


    Постійні відвідувачі клубу з особливою радістю й теплотою зустрічали учасників концерту. В залі панувала атмосфера святковості й щирості.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар