середа, 13 грудня 2017 р.

Презентація книги Івана Низового " Ніхто наді мною не пан"

Сьогодні, 13 грудня 2017 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка для користувачів бібліотеки і членів "Просвіти" презентувалась перша посмертна книга Івана Низового "Ніхто наді мною не пан" видавництва "Український пріоритет". Збірку представляли -  Олександра Низова, донька поета  разом з активними золочівськими  просвітянами.

Автор видання  присвятив себе боротьбі за українську Україну, зокрема на Луганщині, де прожив останні 45 років свого життя. Через непохитну проукраїнську позицію, принциповість і чесність його ім'я довгі роки було невідоме більшості співвітчизників. Книги письменника, видані однодумцями здебільшого не потрапляли до широкого загалу читачів. Тому його донька в пам'ять про батька, робить все можливе, щоб пророче слово Івана Низового в повній мірі було почуте.

Іван Низовий – український письменник, поет, прозаїк, публіцист, журналіст, редактор, громадський діяч, автор понад 100 збірок поезій, прози, публіцистики, перекладів, творів для дітей. Член Національної спілки письменників України, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка.
Зазначимо, на Львівщині 2017 рік проголошено роком Івана Низового.Немає коментарів:

Дописати коментар