пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Відзначення Дня українського добровольця

          13 березня 2019 року у читальному залі Золочівської ЦРБ ім.І.Франка відбувся просвітницький захід – круглий стіл для молоді району «Зустріч із Золочівськими добровольцями» з відзначення Дня українського добровольця. Модератор зустрічі - директор Золочівського економічного ліцею Андрій Заброцький, наголосив, що саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Учасниками круглого столу були лідери учнівського самоврядування міських шкіл та Золочівського економічного ліцею.

    На зустрічі були присутні перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, керуюча справами Золочівської районної ради Наталя Калуцька. Під час заходу учасники переглянули фільм про героїчні подвиги добровольців. Модератор заходу запросив до слова добровольців присутніх на зустрічі – Тараса Попадюка та Петра Бучинського.
      Захисники розповіли про боротьбу добровольців за свій народ та свою державу і територіальну цілісність на сході України.
     Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник виступив перед присутніми та наголосили на важливості бійців добровольчих батальйонів, які першими виступили на захист країни під час неоголошеної війни на сході нашої держави.
     Для добровольців у виконанні учнів Золочівських шкіл прозвучали поетичні та музичні вітання.
     Бібліотекар читального залу Золочівської ЦРБ Оксана Кармазин провела бібліографічний огляд літератури "Писане слово фіксує час".
Було оформлено виставку-вшанування "Добровольці - воїни добра".


Немає коментарів:

Дописати коментар