неділя, 29 вересня 2019 р.

Презентація творчості Людмили Когут

    27 вересня 2019 року в читальній залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка відбулася творча зустріч з відомою українською письменницею Людмилою Когут, на якій вона презентувала свою творчість і нову книгу "Чічка". Зустріч відбулася за сприяння Галини Новосад, великої шанувальниці книги, яка сама багато читає та спонукає до цього інших.
    Людмила Когут – письменниця, яка у своїх творах висвітлює людські почуття, долі, переживання, складні переплетіння людських стосунків. Кожен твір авторки помережений  поетичними рядками знаних поетів.  Це надає творчому доробку авторки певного шарму.
 Її книги напрочуд активно розповсюджуються, як в Україні, так за кордоном.
    Людмила Когут -  економістом за фахом, та це абсолютно не заважає їй випускати у світ вже не першу історію жіночих прагнень, надій, страждань і перемог.
   Під час зустрічі авторка розповідала про свої перші кроки у літературі, події, що змусили взятися за перо, особисте життя та творчі плани на майбутнє. Гостя - закохана в поезію. Презентуючи свою творчість, читала  вірші, які близькі її серцю. 
   Звучали відгуки з уст тих учасників, котрі вже прочитали книги. Зворушливі і красиві слова про сюжети творів, їх головних героїв спонукали до розмови і тих, хто ще їх не читав.
     Новий роман "Чічка" із популярної серії "Душа жіноча" - це ще одна цеглина в будову величного храму душі української жінки. У ньому описані події, які відбуваються у важкі повоєнні роки в Україні. Людмила Когут створила образ жінки, котра є на висоті, а її краса перемагає всі життєві негаразди.
        Епіграфом до кожного розділу книги є той чи інший вірш Василя Симоненка. Це надає особливої ліричності і поетичності серйозному  роману.
        Безперечно, що нова книга Людмили Когут не залишить байдужим нікого.
        То ж читайте, збагачуйтесь духовно, пізнавайте нове, насолоджуйтесь!


Людмила Когут – авторка збірок прозових оповідань та повістей: «Мудрі жінки» (2008 р.), «Країна розбитих сердець» (2009 р.), «Сага про…» (2010 р.), «Якби все почати заново…» (2011 р.), «Пов’язані любовю» (2012 р.), «Свої, чужі…» (2014 р.), «Чічка» (2019 р.).


Немає коментарів:

Дописати коментар