пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Презентація книги "Золочівщина. Постаті"
 21.02.2020р. у читальному залі ЗЦРБ ім. І.Франка відбулася презентація книги   "Золочівщина. Постаті" , упорядником якої є о.Ю.Юречко - священик православних парафій с.Городилів та с.Єлиховичі для бібліотечних працівників Золочівської ЦБС.


  Пропонована книга - перша спроба подати якнайбільшу інформацію про людей, які прославляли і прославляють своєю працею, своєю діяльністю, своїми талантами Золочівський край.
     Біографічний довідник вмістив більше 1000 невеличких довідок про видатних людей, що так чи інакше пов’язані з Золочівщиною від XV-го століття і до наших днів. Значна частина їх стосується постатей, серед котрих видатні державні, політичні, військові, господарські, громадські, культурні, церковні діячі, науковці, письменники, правники, вчителі, лікарі, спортсмени, а також маловідомі широкому загалу імена учасників визвольного руху, жертви тоталітарного режиму. Це люди, які народилися, жили (працювали, служили, навчалися), померли або поховані на території Золочівського район як у його сучасних адміністративних межах, так і в складених протягом історичного часу.

      Всі бібліотеки Золочівської ЦБС отримали в дарунок книгу "Золочівщина.Постаті" за сприяння Золочівської районної ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар