середа, 20 травня 2020 р.

Віртуальна виставка "Барвиста мова вишиванки"


  Традиційно в Україні Всесвітній день вишиванки відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – цей день припадає на 21 травня. Це свято, яке не так давно започатковане (лише у 2006 році), але протягом останніх років воно особливо актуальне. Ми вдягаємо це чудове вбрання не тільки для краси, а ще й для того, щоб показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.
    Ініціатором створення свята, присвяченого українському традиційному вбранню, стала письменниця, поет, журналістка та громадський діяч – Леся Воронько, яка запропонувала відзначати День української вишиваної сорочки. 
     День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. 
Але, виходячи з ситуації, що склалася, рекомендуємо вам дотримуватися всіх медичних рекомендацій та долучатися до акцій, які проводяться онлайн. 
          Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! 
              Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках та викладайте їх у соцмережі з написом #деньвишиванки2020 або #деньвишиванкиденьродоводу». 
Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Пропонуємо до вашої уваги віртуальну виставку присвячену до Всесвітнього дня вишиванки.1 коментар:

  1. Під час карантину автор бестселерів на американському, італійському та іспанському AMAZON дніпровський письменник Дмитро Бондаренко читає своє оповідання "Диван", зі збріки "Кохати по-дніпропетровськи"

    https://youtu.be/kcsH_TIRg3Y

    ВідповістиВидалити