вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Мужності й геройства свято

      14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських  козаків відзначається День захисника України.

     В читальному залі   Золочівської ЦРБ ім. І.Франка бібліотекарями Джегур І.І., Кармазин О.М., Шафранською В.В.  до цієї дати  було проведено історичний екскурс "Мужності й геройства свято" для учнів  Золочівського професійного ліцею  групи  № 18 "Кухар. Соціальний робітник" і групи № 35 "Кравець. Соціальний робітник".  Зустріч була організована спільно з бібліотекарями Золочівського професійного ліцею Кульматицькою М. П. та Рущак Н. П.

    Це свято - нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свою землю, та героям сьогодення - українським солдатам, які боронять державу  від зазіхань північного сусіда-агресора, вшанувати тих, хто поклав  на Сході  своє життя.
Учні дізналися про славне козацьке минуле та сучасну армію України. 
      Присутні переглянули відематеріали  "Не спи, моя рідна земля", " Небесну сотню, Господи, прийми", "Незалежність -це ти".
До свята підготовлена виставка-вшанування " Від козаків до кіборгів".
По закінченні заходу була проведена екскурсія бібліотекою.


14 жовтня - це день, коли необхідно згадати полеглих воїнів у наслідок російської агресії, а також подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави. 

Шановні захисники, краяни! Нехай це свято принесе радість у кожну домівку,  
 мирне чисте небо, щасливий дитячий сміх. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, наснаги й впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна. Нехай мир і злагода запанують у нашому спільному домі. Слава Україні!Немає коментарів:

Дописати коментар