четвер, 25 лютого 2021 р.

Вечір-портрет "Жінка-легенда"

В день 150-річчя великої Українки, працівники Золочівської ЦРБ ім. І.Франка спільно з працівниками Золочівського Народного дому ім. І. Білозіра у читальному залі бібліотеки провели вечір-портрет "Жінка-легенда" для студентів групи КНп1 Золочівського фахового коледжу НП "Львівська політехніка" (викладач - Рупняк Євгенія).
У заході взяли участь: Вітка Тетяна- методист драматичного жанру, керівник народного театру НД (уривок з поеми "Одержима"), Вітка Уляна - учасниця народного театру, учениця ЗОШ №3 (вірш "Перемога"), Грицай Христина - працівник Національного природничого парку "Північне Поділля".
Подивитись на ювілярку по-новому, а заразом і на цілу епоху на зламі ХІХ-ХХ століть: час шляхетних дам, літературних вечорів, трамваїв і краси епістолярного стилю - стало метою проведення даного заходу.
Учасники мали змогу прослухати вірші, пісні на слова поетеси, переглянути відеоматеріал "Маловідомі факти про Лесю Українку", ознайомитись з презентацією "Леся Українка: про що не пишуть у підручниках", яку підготували бібліотекарі Золочівської ЦРБ.
Немає коментарів:

Дописати коментар