понеділок, 14 червня 2021 р.

130 років з дня народження Євгена Коновальця

 У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору:

 або бути творцями, або жертвами історії".

Євген Коновалець

Ставши жертвою вбивці, він не став жертвою історії. Він залишився одним із її творців.

Його життя - приклад безпромісної боротьби до останнього подиху. Його не зупиняли ні війни, ні полон, ні еміграція. Він до останнього подиху був вірний обраній меті.

14 червня 2021 року виповнюється 130 років з дня народження видатного діяча українського національного визвольного руху ХХ століття – Євгена Коновальця.9 червня 2021 р. в читальній залі бібліотеки Золочівського професійного ліцею відбувся захід з метою вшановування пам’яті великого сина України. Бесіду вели бібліотекарі ліцею Кульматицька М. та Рущак Н. спільно з бібліотекарями міської бібліотеки ім.І.Франка - Джегур І., Мацюк С. та Шафранською В.

Учні груп №16, №17, №18, №26, №28 мали чудову нагоду отримати цікаву інформацію з біографії політичного діяча, його становлення як особистості від перших кроків у військовій справі на шляху боротьби за Незалежність до утвердження Євгена Коновальця як мудрого полководця та державника, палкого патріота, головного провідника українських націоналістів. Також учні переглянули відеоролик - документальні факти про Євгена Коновальця.

Із заключним словом та подякою за проведений захід звернулася до присутніх заступник директора з НВР - Нагірна М.Прагнемо успіху – учімося у полковника Коновальця, звіряємо свій життєвий шлях з нашим національним героєм, бо він – символ нашої сили, слави і боротьби! 

Пам'ятаємо наших героїв! Слава Україні

Немає коментарів:

Дописати коментар