четвер, 23 березня 2017 р.

Ідея змінює країну


В Золочівській ЦРБ ім.І.Франка у рамках молодіжного проекту «Ідея змінює країну» відбулась зустріч з молоддю Золочівського району. Організатори проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
До Золочівського району завітав Юрій Горун - начальник відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Молодим людям – студентству району з Золочівського професійного ліцею, Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка» та ДПТНЗ "Червоненське ВПУ" під час зустрічі розповіли про втілення власних креативних ідей.
У зустрічі взяли участь начальник відділу та провідний спеціаліст організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Боса та Ольга Марусин. «Основним завданням проекту є відібрання найкращих ідей молоді для участі у фінальному заході – Форумі Ідей. Найкращі ідеї, отримають фінансову підтримку свого проекту. Проте, найкращою нагородою, в отриманні якої можна не сумніватися, – це радість перемоги, яка дає натхнення на творення успішних ідей та досягнень. Цей проект створює платформи для діалогу, знайомства, обміну досвідом, поглядами, світоглядом та майбутньої подальшої співпраці між молоддю Львівщини».
/Files/images/1/2017/vesna/DSCN0157.JPG
/Files/images/1/2017/vesna/20170322_113425.jpg
/Files/images/1/2017/vesna/20170322_113547.jpg

Немає коментарів:

Дописати коментар