четвер, 19 квітня 2018 р.

Всесвітній День Землі


      22 квітня є святом чистої землі, чистої води та чистого повітря, святом, що покликане об'єднати людей у справі захисту довкілля, нагадати про те, що планета потребує уваги та турботи. Цей день - нагадування про екологічні негаразди, день, коли людина замислюється про те, що вона може зробити для порятунку своєї планети. Це свято зародилося в США і швидко поширилося на весь світ. Воно заохочується Організацією Об'єднаних Націй, оскільки спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.
/Files/images/2018/4/IMG_6594.JPG
     19 квітня в читальному залі Золочівської ЦРБ був проведений цикл заходів до Дня Землі, об'єднаний в калейдоскоп цікавих фактів " Здоров'я планети: факти і коментарі". Для ліцеїстів групи Е-1 Золочівського економічного ліцею (вчитель Бірулін І.Б.) бібліотекарі Золочівської ЦРБ разом з працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку "Північне Поділля" провели тематично-екологічний вечір " Наш дім - планета Земля ", в якому використали відеоролики " Земля- наш спільний дім", "Природа - вона чудова".
/Files/images/2018/4/IMG_6599.JPG
/Files/images/2018/4/IMG_6592.JPG
      Метою цих заходів: ознайомити молодь із проблемами людства ХХІ сторіччя; допомогти усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети, нашої Землі; розвивати вміння вболівати за навколишній світ; виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, виховувати любов та повагу до природи, шанобливе ставлення до планети Земля.
/Files/images/2018/4/IMG_6600.JPG

Немає коментарів:

Дописати коментар