пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Ознайомлення з книгою о.Володимира Кусого (ЧСВВ)

      9 листопада в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка відбулося ознайомлення з книгою "Царство небесне здобувається силою" (Християнин і духовна боротьба) працівників бібліотек-філій Золочівської ЦБС з участю автора  о.Володимира Кусого (ЧСВВ)Кусий В. Царство небесне здобувається силою... Християнин і духовна боротьба/ о.Володимир Кусий.- Львів: Манускрипт-Львів, 2018.- 278 с. 

   Кожна зріла людина вступаючи на дорогу духовного життя, починає будувати свій духовний дім. У цьому незвичному домі християнин, насамперед, пізнаватиме себе самого, своє призначення і свою християнську  сутність. Людина будуватиме дім свого особистого світосприйняття. І тут головна теза: духовний дім знаходиться поза валютною спроможністю... Його не можна отримати у спадок як розкішний подарунок. Усім,хто розпочинає спорудження свого духовного дому, ця своєрідна  українська християнська хрестоматія духовної боротьби подасть певний матеріал, конкретну інструкцію, потрібну на різних етапах цієї непростої будови.
Як правильно закласти фундамент свого духовного життя... І якому потрібно поставити укріплення кутів уже зведених стін цілого дому.... Як слід закладати ізоляцію, обігрівання, освітлення і т.д...
Немає коментарів:

Дописати коментар