четвер, 1 листопада 2018 р.

Василь Пачовський- славетний син землі галицької


  " Не люблю споминів зі свого життя, бо моє життя - це безупинна хуртовина що не вщухає, а несе мене, як перекотиполе. Моя думка все звертається вперед а не назад - тому мене більше цікавить майбутнє, як минуле".

В. Пачовський

     Василь Пачовський талановитий поет-молодомузовець, драматург, педагог, мислитель, який народився у селі Жуличі що біля Золочева.
           Цьогоріч виповнилося 140 років від дня народження. Та, на жаль, мало хто знає ім'я цього Великого Українця, а ще менше його творчу спадщину. 
          В Золочівській ЦРБ ім. І.Франка відбувся вечір-портрет "Василь Пачовський - славетний син землі галицької"за участі ( кандидата фізико-математичних наук інституту прикладних проблем механіки і математики та дослідника життя і творчості В. Пачовського Зоряни Іванівни Васюник.
          На зустріч були запрошені студенти І-го курсу Золочівського  коледжу ( викладачі Богуш О.М. та Курпіта Л.В.) 
            Присутні мали змогу відкрити для себе нові сторінки із життя та творчості нашого земляка.
          Мало  хто з наших сьогочасних  письменників так беззастережно залишився вірний літературі, як Пачовський. Мало хто жив так невтомно як він своїми щораз-то новими задумами, не знеохочений труднощами та невдачами. Не тільки його друзі та  ровесники, але все молоде покоління могло вчитись від нього як  можна безкорисно, без зависти і без хитань служити літературі та Батьківщині.Немає коментарів:

Дописати коментар