пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Виготовлення Стрітенської Свічки

   Свічка на Стрітення - це невід'ємний атрибут, наша традиція та оберіг!      Стрітення - завершальне свято різдвяного циклу, головним атрибутом якого є свічка. Палаюча свіча - це видимий знак Христа, Божественного світла, Божої благодаті. Вважається, що Стрітенська свічка з вірою та молитвою є оберегом сімейної злагоди, благополуччя, захистом від стихійних лих, помічником при недугах.     13 лютого 2020 року екоосвітяни НПП «Північне Поділля» разом із працівниками Золочівської центральної районної бібліотеки ім. І. Франка  та отцем Юрієм Галабудою організували та провели для учнів 10-Б класу Золочівського ОЗЗСО №1  ( керівник Сивак В.А)
еколого-мистецький захід «Стрітенська Свічка».
      Учасники заходу мали нагоду дізнатися про історію виникнення Стрітенської свічки, її християнську символіку, про силу стрітенського вогню та вірування, що ним пов'язані.
Свічку з вощини прикрашали натуральними матеріалами. Серед різноманітних варіантів декору ми обрали традиційний український. В цю роботу ми вклали частинку своїх думок про мир і спокій в кожному домі та у всій нашій країні.
       Цей захід припав учням до душі, усі вони пішли додому із прикрашеною Стрітенською свічкою, поглибленими знаннями про свято Стрітення.
     Духовність – основа екологічної культури та відповідальності.


Немає коментарів:

Дописати коментар