вівторок, 3 серпня 2021 р.

Митрополит А.Шептицький: право на безсмертя

 29 липня 1865 р. народився найвидатніший українець ХХ століття — митрополит УГКЦ Андрей Шептицький, чиї історія життя та вчинки захоплюють.

Постать, яка своєю принциповістю, величчю духу, самопожертвою, стратегічним баченням перспектив української держави виступає в сучасних умовах справжнім уособленням українського патріота-державотворця.

Як добрий пастир, він ніколи нічого не боявся і був готовий на все заради блага людей. Як Князь Української Церкви, Шептицький працював над поглибленням правдивої релігійності (духовності і побожності) та піднесенням моралі й етики серед нашого народу. Підносячи праведність та мораль проповідями та духовно релігійними практиками, він намагався підвищити і культуру та добробут народу, маючи на увазі, що враз з добробутом і загальною культурою підноситься і мораль та віра всього народу.

До дня народження громадського та релігійного діяча у читальному залі Золочівська міська бібліотека ім.І.Франка оформлена виставка – спогад «Митрополит А.Шептицький: право на безсмертя»

Запрошуємо до читання!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар