понеділок, 18 вересня 2017 р.

24 Форум видавців у Львові

     Завершив свою роботу 24 Форум видавців,  що проходив у Львові 13 - 17 вересня 2017 року. Подія, на яку шанувальники книг і читання чекали цілий рік, бо видавництва України презентували свій доробок саме за цілий рік, і, як свідчить преса, це не мало не багато – близько 100 тонн книжок.
     За п’ять днів Форуму у 60 різних місцях влаштували понад тисячу культурних та освітніх заходів. Серед них, зокрема, презентації новинок, автограф-сесії, дискусії і навіть театральні постановки. Форум відвідали також туристи з України і світу, що підносить рівень цього міжнародного заходу.
     А що ж на рахунок новинок? Цього року нарешті вийшов роман Любка Дереша «Спустошення», на який чекали три роки. Серед новинок - і книга Василя Шкляра «Троща», Сергія Жадана «Інтернат» (у книзі йдеться про війну, про історію тих людей, які опинилися на лінії розмежування, між життям та смертю, між миром та війною), Любові Гонтарук «Я – війна» (герой роману – реальний хлопець з Луганська Самсон Самсонов, який втратив на війні руки і ноги).
    Відвідали Форум і працівники центральної районної бібліотеки, маючи при цьому цікаві зустрічі, бесіди та дискусії з авторами видань, і, звичайно ж, автограф-сесії.
     А загалом – Форум видавців – це подія, яка нікого не залишає байдужим. Хто побував тут хоч один раз, захоче приїхати сюди знову і знову.


Немає коментарів:

Дописати коментар