середа, 20 вересня 2017 р.

Бібліотечні блоги.Шляхи вдосконалення.

20 вересня 2017 року в секторі інформаційних технологій, що діє при читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка відбувся черговий тренінг "Бібліотечні блоги.Шляхи вдосконалення" для бібліотекарів  бібліотек-філій  с.Вижняни, с.Митулин, с.Уншя,с.Червоне, с.В.Вільшаниця, с.Підгайчики, с.Підгороднє, с.Якторів, с.Словіта, смт. Поморяни, с.Жуличі, с.Білий Камінь.
Бібліотекар сектору Оксана Замківська розповіла про значення блогів для бібліотек, про структуру та класифікацію блогів, про те, як через блог інформувати користувачів бібліотеки про послуги, які надає книгозбірня.
 В результаті було створено чотири нових блоги : Блог бібліотеки-філії с. Червоне - https://chervone2.blogspot.com/, с.Словіта- https://clovita1.blogspot.com/ , смт.Поморяни - https://pomoryany.blogspot.com/,с.Підгайчики- http://pidgauchku.blogspot.com/.
Для бібліотекарів, які вже ведуть власні блоги було запропоновано  : подавати презентації на блог через програму Slideshare, публікувати текст в програмі   Calameo, створювати  віртуальну виставку через програмуWindows Movi Maker.
Для бібліотекарів сіл Велика Вільшаниця, с.Жуличі біло створено електронні поштові скриньки.

Немає коментарів:

Дописати коментар