середа, 14 лютого 2018 р.

День святого Валентина

                                             Так ніхто не кохав. Через тисячу літ
                                             Приходить подібне кохання
                                             В день такий розцвітає весна на землі
                                             І земля убирається зрання....
                                                                                               В.Сосюра    В усі часи люди намагаються дати визначення почуттю, яке здатне перетворювати сіре буденне життя на яскраву сторінку книжкового роману. Більшим за закоханість може бути лише кохання, що надихає творити шедеври у мистецтві, робити великі відкриття у науці.
   14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина - День закоханих. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. 
    У цей найромантичнійший  день у році Золочівська районна бібліотека зустрічала в гості  вихователів ДУ "Вишенька" на літературну вечірку "Коли рядки диктують почуття". 
    Вихователька Юлія Томків цікаво розповіла про святкування дня закоханих у різних країнах світу та провела "на ура"  майстер - клас по виготовленню валентинок.

   Бібліотекарі відділу обслуговування С.Мацюк, В.Шафранська, О.Кармазин розкрили тему кохання у творчості українських поетів, де звучали пісні та вірші.
   Фіналом святкової вечірки  було традиційне чаювання,  під час якого кожен мав змогу поділитися своїми думками на вічну тему кохання та послухати улюблені музичні твори.
  Завітав святий Валентин і до нашої бібліотеки! Працівники відділу обслуговування оформили романтичну інсталяцію "Кохання - душі найвищий злет".
   Кожен  користувач, який прийшов у цей день до бібліотеки отримав  у подарунок валентинку - закладку "Закоханим у книгу читачам".

   Святкування пройшли весело та креативно!Немає коментарів:

Дописати коментар