четвер, 29 серпня 2019 р.

29 серпня - День пам'яті захисників України.

    29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Його відзначатимуть щорічно.  День встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

    Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
   
      За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 158 досі вважаються зниклими безвісти.

     29 серпня 2019 року у Золочівській ЦРБ ім. І. Франка - День пам'яті "Ангели сьогодення. Герої не вмирають".  У читальному залі експонується викладка-вшанування " 29 серпня - День пам'яті загиблих захисників України" і відбулась відеогодина  "Іловайськ - історія трагедії".

Вічна пам'ять та слава загиблим Героям!


Немає коментарів:

Дописати коментар