четвер, 15 серпня 2019 р.

Індивідуальні заняття "Користування комп'ютером доступне кожному"


      Нова соціально-комунікативна ситуація, активні процеси на шляху побудови інформаційного суспільства по-іншому визначають пріоритети діяльності бібліотек, в яких зараз відбуваються фундаментальні зміни - від книгосховищ до постачальників інформації, - а ці два поняття суттєво відрізняються одне від другого. Адже сьогодні бібліотеки повинні не тільки збирати і зберігати інформацію, а й виробляти та розповсюджувати її, беручи активну участь у міжрегіональному обміні і формуванні ідентичного інформаційного простору регіонів та країни в цілому. Нові інформаційні технології, які сьогодні стоять у центрі уваги всіх бібліотек України, суттєво впливають на їх розвиток і змушують не тільки переглянути традиційний набір послуг, але й подивитися на свої функції по-новому. 
    На сьогоднішній день бібліотечним працівникам дуже важливо набути базові знання про комп'ютер, Інтернет, щоб саме ми, бібліотекарі, могли бути корисними нашим користувачам.

   15 серпня 2019 року в секторі інформаційних технологій Золочівської ЦРБ відбулися індивідуальні заняття "Користування комп'ютером доступне кожному"  для бібліотекарів сіл: Підгороднє, Жуків, Бібщани.
  Бібліотекар сектору Замківська О. розповіла  присутнім про електронні ресурси Золочівської ЦРБ ім. І.Франка,  про основи роботи  з текстовим редактором Microsoft Word,  ознайомила з програмою для створення презентацій  РowerPoint. Розкрила поняття про комп'ютерні мережі та їх призначення.
   Бібліотекарю села Бібщани було створено електронну скриньку.
   
Немає коментарів:

Дописати коментар