субота, 29 травня 2021 р.

29 травня Міжнародний день миротворців ООН

 У 2002 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 29 травня Міжнародним днем миротворців (International Day of United Nations Peacekeepers). Цей день покликаний віддати належне самопожертві і відданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Цей день знаменує собою те, що було зроблено ООН в різних країнах для полегшення страждань і примирення ворогуючих сторін.

Миротворчі війська ще називають «блакитними касками». Вони — нерегулярна армія ООН і, на відміну від військових альянсів, таких як НАТО, не атакують. Миротворчі місії запобігають масовим злодіянням, рятують життя та створюють основи для побудови світу.

В День миротворця вітають самовідданих і мужніх хлопців, які виводять мирних жителів з небезпечних бойових точок. Окрім іншого, «блакитні каски» докладають усiх зусиль, щоб врегулювати конфлікти мирним шляхом, слідкують за втілення у життя мирних угод, сприяють вирішенню кризових ситуацій, відновленню економіки після руйнувань та у створенні державних структур.Немає коментарів:

Дописати коментар