пʼятниця, 18 лютого 2022 р.

Небесна сотня. Герої не вмирають


20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за майбутнє України, її незалежність і свободу.

Для кожного із нас є святим обов’язком пам’ятати та вшановувати цих Героїв сьогодення! Безсмертні душі вбитих і закатованих відішли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!

Кроком до увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні у Золочівській міській бібліотеці ім. І. Франка стала година пам’яті «Небесна сотня. Герої не вмирають» для 9- го класу ЗОШ № 3 ( класний керівник Наливайко О.З.). Молодь слухала про історичне і суспільне значення Революції Гідності, знайомились з представниками Золочівщини учасниками Майдану. Шаною усім, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього є інформаційне повідомлення «Майдан у книгах» - це виставка документів із фонду бібліотеки, які розраховані на різні вікові категорії читачів та не залишать байдужими жодного з них. У книгах досліджується і документується Майдан.Немає коментарів:

Дописати коментар