середу, 1 березня 2023 р.

Стояла я і слухала весну...

Пам’ять про поета живе, коли його вірші звучать, ними захоплюється молодь і будь–хто може віднайти в них своє, особливе переживання. Сьогодні, Золочівська міська бібліотека імені Івана Франка пропонує вам повести цей перший день весни, з неймовірною поезією, неймовірної поетеси та символу Українського незламного духу – Лесі Українки. Літературна композиція «На шлях я вийшла ранньою весною…» присвячена 152-гій річниці до дня народження, дає нам привід ще раз пригадати про непросту долю звичайної жінки, постать якої оповита багатьма таємницями та секретами.

Чи була Леся дитиною «Індіго», хто був найбільшим її коханням, чи мала вона чоловічі звички і чи правда, що є астероїд названий на її честь?
Розповідали про життя та творчість, усе з’ясовували та обговорювали, розвінчували міфи, відкривали таємниці. Разом з тим, читали вірші, співали поезії.
Теплу та затишну атмосферу заходу додавало чаювання з кексом, приготовленим за рецептурою Лариси Косач, який старанно приготували бібліотекарі Золочівської міської бібліотеки імені Івана Франка.
Немає коментарів:

Дописати коментар