Усе
життя на планеті залежить від води. Вода все об’єднує. Від джерела до моря і через нескінченний цикл кругообігу
вода з’єднує усі куточки планети Земля.
Кожного
року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя,
у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь.
З метою підвищення обізнаності громадян з питань необхідності збереження водно-болотних угідь, які виконують найважливіші функції регулювання гідрологічного режиму і клімату великих територій, забезпечення справедливого розподілу води між різними групами користувачів цих ресурсів, 1 лютого 2019 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім І.Франка відбувся еколого -просвітницький захід, присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь "Водно-болотні угіддя та зміни клімату".
У своїй презентації екоосвітяни висвітлили ідею про важливість збереження водно-болотних угідь.
Родзинкою заходу був фіто-масаж рук з дивовижними компонентами: льоном, рисом, м’ятою, корицею, гвоздикою, розмарином, фенхелем. Цікавим був майстер-клас з виготовлення ароматичних екомішечків з чебрецю, ромашки, меліси, полину - трав, які ми можемо знайти поблизу водно-болотних угідь. Це альтернатива аерозолів, які ми можемо приготувати дома та зробити невеличкий внесок у збереження водно-болотних екосистем.
Незаперечний факт, що реалізація на практиці пріоритетів щодо поліпшення збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, всього населення країни. І всі ми маємо цього прагнути, бо інакше не зможемо подолати нищівні для довкілля країни тенденції, що можуть вилитись у катастрофічні явища для всієї планети.
Немає коментарів:
Дописати коментар