вівторок, 8 серпня 2023 р.

 Любі наші користувачі! Раді повідомити вас, що нещодавно отримані книги з конкурсу "Книжкові гранти" вже опрацьовані бібліотекою та чекають своїх читачів на полицях книгозбірні, щоб ви могли отримати купу вражень і задоволення, як і ми!

Детальніше з книгами знайомтеся: http://biblioteka-zolochiv.blogspot.com/.../blog-page...Нагадаймо, що нещодавно Золочівська міська бібліотека імені Івана Франка стала однією з переможців конкурсу "Книжкові гранти". І наш книжковий фонд поповнився новинками.
Організатор проєкту "Книжкові гранти"- Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів у партнерстві з Благодійним фондом "Бібліотечна Країна" та Благодійним фондом громади Харкова «Толока» за фінансової підтримки письменників і книготорговців Helping Ukrainian Books and Booksellers (Каролін Форче, Мітчелл Каплан, Крістофер Меррілл, Аскольд Мельничук і Джейн Анру), Канадсько-Української Фундації та Українського національного об’єднання Квебека.
За результатами конкурсу були відібрані 30 публічних бібліотек України з 975 поданих заяв, які отримали книжки українських видавців 2021-2023 років видання.
Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів http://upba.org.ua/
Благодійний фонд "Бібліотечна Країна" https://livelibrary.com.ua/
Благодійний фонд громади Харкова «Толока» https://toloka.kharkiv.ua/
Helping Ukrainian Books and Booksellers https://helpukrainianbooks.

Немає коментарів:

Дописати коментар