неділя, 29 грудня 2019 р.

Презентація книги "Золочівщина. Постаті"


   29 грудня 2019 року в читальній залі Золочівської центральної районної бібліотеки ім. І.Франка відбулася непересічна подія - презентація книги «Золочівщина.Постаті», упорядником якої є отець Юрій Юречко.
  Пропонована книга - перша спроба подати якнайбільшу інформацію про людей, які прославляли і прославляють своєю працею, своєю діяльністю, своїми талантами Золочівський край.
     Біографічний довідник вмістив більше 1000 невеличких довідок про видатних людей, що так чи інакше пов’язані з Золочівщиною від XV-го століття і до наших днів. Значна частина їх стосується постатей, серед котрих видатні державні, політичні, військові, господарські, громадські, культурні, церковні діячі, науковці, письменники, правники, вчителі, лікарі, спортсмени, а також маловідомі широкому загалу імена учасників визвольного руху, жертви тоталітарного режиму. Це люди, які народилися, жили (працювали, служили, навчалися), померли або поховані на території Золочівського район як у його сучасних адміністративних межах, так і в складених протягом історичного часу..

Хор церкви Святої Софії на чолі з керівником Нелею Мельник став справжньою окрасою дійства, доповнюючи усе сказане прекрасним музичним супроводом.

.

Виступали також юні вихованці, керівником яких є Неля Мельник

Марія Чуха та Неля Мельник виконують пісню "Мамина світлиця" на слова золочів'янина І.Білозіра.

Було багато щирих привітань та побажань автору о.Юрію Юречку від гостей,  добрих друзів, людей, що допомагали у написанні книги.

                           

 

Свято пройшло у надзвичайно теплій, дружній обстановці. 
Маємо надію, що  величезна дослідницька праця отця Юрія, допоможе краєзнавцям у їх подальших історичних працях, а також відкриє багато цікавого і досі маловідомого про непересічних людей Золочівщини.


Немає коментарів:

Дописати коментар