пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Всесвітній день навколишнього середовища.

     У 1972 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 5 червня  Всесвітнім днем навколишнього середовища.     Це рішення свідчить про прагнення людей до збільшення знань про навколишнє середовище, підтвердження необхідності захищати природу.
    З того часу Організація Об'єднаних Націй, а також багато країн, які не входять до складу цієї організації, щорічно відзначають цей день. Мета -  привертання уваги та спрямування зусиль суспільних і політичних організацій до тих дійсно нагальних проблем, що пов'язані з охороною навколишнього середовища.

    Ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Саме у цей день - прекрасна нагода зробити хоча б один крок для покращення стану довкілля: посадити дерево, прибрати подвір’я і піклуватися про збереження природних скарбів. 


   В рамках відзначення цього свята  працівники Золочівської ЦРБ спільно з працівниками НПП "Північне Поділля" провели дослідження "Екологічний слід людини". Дане дослідження направлене на оцінку власного екологічного сліду, особистісного внеску в екологічний слід планети, а також на освідомлення яка сфера життя вносить найбільший внесок у величину сліду.

Також було проведено майстерку "Друге життя РЕТ пляшці". Зараз дуже важливо відмовитись від споживання пластику, бо він використовується майже у всіх упаковках продуктів харчування. Тому, аби зменшити шкоду від використання пластику, намагайтеся не виктдати його у смітник, а відправляти на переробку.Немає коментарів:

Дописати коментар