четвер, 16 червня 2022 р.

Оповідки життєлюба Зеновія Дубаса


Фонд Золочівської міської бібліотеки ім. І.Франка поповнився новою книжкою Зеновія Дубаса, яка зовсім недавно побачила світ. З творчістю цього автора  наші читачі добре знайомі, але кожного разу відкривають  для себе щось нове та незвідане.

Збірка оповідань «Одинокі, але … не обездолені» – це згусток любові, добра, вдячності та надії. Її назва дуже красномовна. Читаючи життєві оповідки створюється відчуття реального перебування в оточенні простих мешканців будинку для одиноких людей  у с. Новоселище  Золочівського району. Після всіх життєвих переживань ці люди знайшли прихисток, місце спокою  і поваги зі сторони персоналу закладу де тепер проживають. Добре, що в нашому районі є такий будинок, в якому добросовісно дбають про них, про їхню забезпечену старість.

Хочеться відзначити, що автор з любов’ю та повагою підійшов до описання минулого з життя людей похилого віку, їхніх радостей та невдач. Показав кращі риси людської душі. Кожен з персонажів виступає, як цілісна  особистість, що захоплює своєю щирістю та простотою. Читаючи збірку коротких замальовок ви неодмінно пройметесь симпатією до всіх її героїв.

Можливо з допомогою цієї невеличкої книжечки ви зможете краще пізнати своїх батьків, зрозуміти оточуючих вас старших  людей, змінити щось у їхньому і своєму житті. Тут кожен знайде щось близьке для серця і душі.

Працівники та читачі бібліотеки дякують автору за подаровану книгу.Немає коментарів:

Дописати коментар